Dlaczego warto wziąć udział w Targach BUDMA w Poznaniu?
Targi BUDMA to wydarzenie, które od ponad 30 lat skupia całą branżę budowlaną w jednym miejscu. To czas premier rynkowych, nowości technologicznych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów warunkujących rozwój. Dołącz do grona Wystawców i bądź obecny w dniach 11-14 lutego 2025 na jednym z najważniejszych międzynarodowych spotkań branży budowlanej w Europie!
BUDMA to najważniejsze wydarzenie targowe w branży budowlanej i architektonicznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Rokrocznie skupia producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów. Podczas 4 czterech dni prezentowana jest najnowsza oferta produktowa, technologiczna i usługowa.
Co zyskasz zostając Wystawcą BUDMA 2025?
- Międzynarodowy charakter BUDMY i globalny zasięg targów zasięg da Ci możliwość zdobycia nowych rynków.
- Wyselekcjonowana grupa kilkudziesięciu tysięcy profesjonalnych zwiedzających umożliwi Ci nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.
- Zwiększysz rozpoznawalność marki, docierając do potencjalnych klientów i partnerów.
- Wypromujesz swoje najnowsze produkty i rozwiązania w Polsce i zagranicą.
- Spotkasz najlepszych ekspertów z branży, będziesz miał możliwość uczestnictwa w prezentacjach i warsztatach, które poszerzają Twoją wiedzę.
- Poznasz najnowsze trendy i innowacje w branży budowlanej.
- Dodatkowo zapewnimy kompleksową obsługę, wspierając Cię logistycznie, marketingowo i technicznie.
Kto odwiedzi BUDMĘ 2025?
Oferta i program Targów BUDMA kierowane są do przedstawicieli szeroko rozumianej branży budowlanej, w tym głównie do czterech grup klientów: handlowców, architektów, wykonawców oraz inwestorów.
Najsilniej reprezentowaną grupą podczas edycji 2024 byli przedstawiciele sieci handlowych, którzy stanowili aż 40% ogólnej liczby osób uczestniczących w wydarzeniu. 38% łącznej liczby profesjonalistów obecnych na targach stanowiła grupa wykonawców i fachowców. Pozostałe 22% odwiedzających Targi BUDMA 2024 to inwestorzy oraz architekci.
Co roku Targi BUDMA licznie odwiedzają goście z zagranicy. Nie inaczej było podczas ostatniej edycji, na której zjawili się reprezentanci 40 państw. Najliczniejszą grupę stanowili goście z krajów nadbałtyckich – 14%. Na drugim miejscu znaleźli się Niemcy – 12%, a podium zamykają Czechy, których przedstawiciele stanowili 11% wszystkich odwiedzających targi. Godne podkreślenia jest także liczne grono osób ze Skandynawii, Słowacji i Holandii – łącznie 25%.
Tematyka Targów BUDMA 2025 skoncentruje się na trzech obszarach, będących - w świetle już obowiązujących i tych mających wejść niebawem w życie przepisów UE - kluczowymi: zielonej architekturze i designie, prefabrykacji oraz efektywności energetycznej. Te tematy odzwierciedlają globalne trendy i wyzwania, z jakimi mierzy się współczesne budownictwo, kładące obecnie największy nacisk na innowacje, zrównoważony rozwój oraz ekologię.
Archi_Strada - Zielona Architektura & Design
To wyjątkowa przestrzeń, zaaranżowana w wyremontowanym pawilonie nr 4 MTP, pełna inspiracji i nowoczesnych rozwiązań adresowanych do architektów, projektantów i designerów. To dobra architektura, wybitni goście, interdyscyplinarne debaty. To synergia świata sztuki i biznesu.
PREFTEC - Centrum Nowoczesnej Prefabrykacji
To największa w Polsce prezentacja najnowszych rozwiązań produktowych i technologicznych prefabrykacji drewnianej, stalowej i betonowej jako nieodłącznego elementu uniwersalnego budownictwa przyszłości. Zajmie ona ponad 3 tys. m kw., zaś ten dynamicznie rozwijający się sektor budownictwa będzie reprezentowany przez niemal 100 wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują szeroką ofertę materiałów, sprzętu, technologii oraz gotowych produktów i usług.
EnergoSMART BUILDING
Będzie to przestrzeń o charakterze conf-expo, a więc łącząca aspekty konferencyjne z wystawą produktów i usług. Główny nacisk położony w niej zostanie na tematykę zarządzania energią w budynku. Reprezentowane będą na niej takie sektory budownictwa, jak termomodernizacja, pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, magazyny energii, systemy zintegrowane, opomiarowanie, stertowniki czy elektroinstalacje.
Synergia z WinDoor-Tech
W 2025 roku uzupełnieniem BUDMY będą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WinDoor-Tech, w ramach których nie zabraknie premierowych pokazów zaawansowanych technologicznie rozwiązań, służących optymalizacji produkcji w stolarce otworowej.
Zapisz w kalendarzu datę: 11-14.02.2025 i już dzisiaj zaplanuj swój udział w Targach BUDMA 2025!
KONTAKT:
Klaudia Jóźwińska
+48 691 022 016
[email protected]
Filip Głogowski-Kurpisz
+48 692 464 944
[email protected]
Emilia Klupczyńska
+48 698 603 046
[email protected]
- Gospodarka
- Eksport
- Współpraca z zagranicą
- Finanse, podatki, pieniądze
- Fundusze europejskie, dofinansowywanie inwestycji
- Sektor budowlany - Stolarka, inżynieria i architektura budowlana
- Rolnictwo, artykuły spożywcze
- Co warto wiedzieć
Co warto wiedzieć
Dlaczego warto wziąć udział w Targach BUDMA w Poznaniu?






Źródło: https://budma.pl/pl

Zobacz również:

Okna z drewna w architekturze Europy – od zabytków po nowoczesne budownictwo
Drewniane okna łączą elegancję z trwałością, zdobiąc zarówno zabytkowe rezydencje, jak i nowoczesne budynki. Ich eksport dynamicznie rośnie, odpowiadając na potrzeby architektury klasycznej i ekologicznego nowoczesnego budownictwa.

Handel wewnątrzwspólnotowy, a eksport – czym się różnią i co warto wiedzieć?
Czy handel wewnątrzwspólnotowy to to samo co eksport? Choć oba dotyczą sprzedaży międzynarodowej, różnią się procedurami, regulacjami podatkowymi i wymogami celnymi. Sprawdź, jakie zasady obowiązują w każdej z tych transakcji.

Eksport do Szwajcarii. Współpraca handlowa z Szwajcarią
Według oficjalnych danych Ministerstwa Rozwoju i Technologii wartość polskiego eksportu do Szwajcarii w 2023 roku wyniosła ponad 4 miliardy euro, podczas gdy import osiągnął poziom 2,4 miliarda euro.

Eksport warzyw. Polskie warzywa najzdrowsze
Eksport warzyw z Polski odgrywa istotną rolę w gospodarce krajowej, a także w handlu międzynarodowym.

Eksport do Szwecji. Współpraca handlowa ze Szwecją
Eksport do Szwecji oraz szeroko pojęta współpraca handlowa między Polską a Szwecją to dynamicznie rozwijający się obszar, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców

Eksport do Norwegii. Współpraca Handlowa z Norwegią
Polska i Norwegia utrzymują dynamiczne relacje handlowe, charakteryzujące się rosnącą wartością polskiego eksportu do Norwegii. W 2022 roku wartość polskiego eksportu do Norwegii wyniosła 3,398 miliarda euro